Kim jest Fabryka, czyli poznajmy się

Cześć,
Jestem Kasia, kierowniczka Fabryki Małego Dizajnu. A wiecie kto pracuje w Fabryce?

 

  • para moich obrotnych rąk, które uwielbiają wycinać, składać, zawiązywać, obwiązywać, pakować i tworzyć to, co da się na przyjęcia małe i duże,

 

  • serce, które bije mocniej na widok papieru i tego, co mogę z niego zrobić,

 

  • oczy, które widzą kształty i kolory, które potem zamieniają się w projekty Fabryki Małego Dizajnu. A do tego bardzo mi się przydają w wypatrywaniu w każdym sklepie papierniczym wspaniałych okazów, które potem znajdujecie w moich pracach tworzonych dla Was,

 

  • nogi, które biegają, by wszystko załatwić dla Was (nawet na wczoraj),

 

  • mózg, bo ktoś musi tą całą fabryką rządzić - to on w konspiracji z wyobraźnią nie pozwala mi czasem zasnąć, podrzucając co rusz nowe pomysły, które potem znajdziecie w Fabryce.

A jak to się stało, że powstała Fabryka Małego Dizajnu?

To połączenie matczynej miłości do swego pierworodnego i chęć zrobienia dla niego wyjątkowych plakatów do pokoju, metryczek na ścianę i wszystkich tych papierowych cudeniek, które jako młoda matka pragnęłam mieć. A że posiadałam konkretną wizję jak to ma wszystko wyglądać i do tego od dziecka prace manualne, malowanie i rysowanie sprawiają mi wielką radość - to połączyłam obie miłości w jedno i tak powstały moje pierwsze projekty. Okazało się, że wokoło moje koleżanki też chciały mieć takie rzeczy dla swoich dzieci. A potem koleżanki moich koleżanek, ich koleżanki, koleżanki ich koleżanek, koleżanki tych koleżanek … no i tak się zaczęło.

Dlaczego to robię?
Bo nie lubię nudy, kocham piękne, niepowtarzalne rzeczy i ludzi. Uwielbiam sprawiać im przyjemność, patrzeć jak się uśmiechają a nawet wzruszają. Wtedy czuję, że to co robię ma sens!

Dziś Fabryka Małego Dizajnu to moje drugie dziecko. I chociaż czasem zarywam dla niej noce - to jestem najszczęśliwsza, że mogę robić to, co robię. A co robię? Zobaczcie na stronie. Zapraszam!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl