Promocje
Tabliczka dla Mikołaja COOKIES
Tabliczka dla Mikołaja COOKIES
39,00 zł 32,00 zł
szt.
Sanki do sesji
Sanki do sesji
79,00 zł 59,00 zł
szt.
Okrąg WESOŁYCH ŚWIĄT czerwony
Okrąg WESOŁYCH ŚWIĄT czerwony
115,00 zł 85,00 zł
szt.
Okrąg WESOŁYCH ŚWIĄT biały
Okrąg WESOŁYCH ŚWIĄT biały
115,00 zł 85,00 zł
szt.
Kim jest Fabryka, czyli poznajmy się

Cześć,
Jestem Kasia, kierowniczka Fabryki Małego Dizajnu. A wiecie kto pracuje w Fabryce?

 

  • para moich obrotnych rąk, które uwielbiają wycinać, składać, zawiązywać, obwiązywać, pakować i tworzyć to, co da się na przyjęcia małe i duże,

 

  • serce, które bije mocniej na widok papieru i tego, co mogę z niego zrobić,

 

  • oczy, które widzą kształty i kolory, które potem zamieniają się w projekty Fabryki Małego Dizajnu. A do tego bardzo mi się przydają w wypatrywaniu w każdym sklepie papierniczym wspaniałych okazów, które potem znajdujecie w moich pracach tworzonych dla Was,

 

  • nogi, które biegają, by wszystko załatwić dla Was (nawet na wczoraj),

 

  • mózg, bo ktoś musi tą całą fabryką rządzić - to on w konspiracji z wyobraźnią nie pozwala mi czasem zasnąć, podrzucając co rusz nowe pomysły, które potem znajdziecie w Fabryce.

A jak to się stało, że powstała Fabryka Małego Dizajnu?

To połączenie matczynej miłości do swego pierworodnego i chęć zrobienia dla niego wyjątkowych plakatów do pokoju, metryczek na ścianę i wszystkich tych papierowych cudeniek, które jako młoda matka pragnęłam mieć. A że posiadałam konkretną wizję jak to ma wszystko wyglądać i do tego od dziecka prace manualne, malowanie i rysowanie sprawiają mi wielką radość - to połączyłam obie miłości w jedno i tak powstały moje pierwsze projekty. Okazało się, że wokoło moje koleżanki też chciały mieć takie rzeczy dla swoich dzieci. A potem koleżanki moich koleżanek, ich koleżanki, koleżanki ich koleżanek, koleżanki tych koleżanek … no i tak się zaczęło.

Dlaczego to robię?
Bo nie lubię nudy, kocham piękne, niepowtarzalne rzeczy i ludzi. Uwielbiam sprawiać im przyjemność, patrzeć jak się uśmiechają a nawet wzruszają. Wtedy czuję, że to co robię ma sens!

Dziś Fabryka Małego Dizajnu to moje drugie dziecko. I chociaż czasem zarywam dla niej noce - to jestem najszczęśliwsza, że mogę robić to, co robię. A co robię? Zobaczcie na stronie. Zapraszam!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl