JAK ZROBIĆ KARTKĘ ZE ZDJĘCIEM DLA BABCI I DZIADKA 0
JAK ZROBIĆ KARTKĘ ZE ZDJĘCIEM DLA BABCI I DZIADKA

Niebawem, święto jednych z ważniejszych osób w naszym życiu. 21 i 22 stycznia Dzień Babci i Dziadka i z tej okazji przygotowałam dla Was kartki i plakaty do samodzielnego druku.

Kartki są w dwóch wersjach:
- tekstowe (pobierz)
- ze zdjęciem (pobierz)
Tekstowe wystarczy pobrać i wydrukować, opcjonalnie podpisać się (zostawiłam miejsce na podpis), natomiast te ze zdjęciem wymagają więcej wysiłku. Prócz wydrukowania należy nakleić zdjęcie, na odwrocie można wpisać życzenia ;)
Kartki są w formacie A5 (czyli wielkości małego zeszytu) i idealnie pasują do nich zdjęcia 10x15 cm. Możecie też zrobić kartkę 10x15 cm i wkleić mniejsze zdjęcie wydrukowane w domu, punkcie ksero, drukarni lub przyciąć zdjęcie, które już macie w domu.
Kartki tekstowe zrobiłam w dwóch wersjach, od jednego wnuczka i od kilku wnucząt, zwróćcie uwagę przy drukowaniu.

kartki dla babci i dziadka tekstowe

kartka dla babci i dziadka ze zdjęciem

Każdy z tych plików można wydrukować w formacie A4 lub większym, włożyć w ramkę i wręczyć jako plakat do powieszenia na ścianie :) W linku są przygotowane pliki tekstowe i z grafiką (z zeszłego roku też) w formacie A4 (pobierz)

Kilka tekstów na „babcine” prezenty podsunęła mi niezawodna Marysia z „Projektu Słowo”. Jeśli chcecie stworzyć coś samodzielnie, ale nie macie weny twórczej, niebawem Marysia udostępni na swoim blogu teksty, które Was zainspirują. Już Was serdecznie zapraszam do Marysi i jej „Projektu” (klik)

Jeśli nie chce Wam się lub nie macie zdolności manualnych, każdą z tych rzeczy znajdziecie u mnie w sklepie Fabryka Małego Dizajnu (klik - strona główna)
Plakaty - (klik)
Kartki - (klik)
Kubki - (klik)
Koszulki - ((klik)

plakat na dzień babci i dziadka
koszulka dla babci i dziadkakubek dla babci i dziadka

Pamiętajcie, że Wasze propozycje na plakaty, kartki, koszulki czy kubki też wykonam, napisz do mnie a zobaczę co da się zrobić :)

Pliki do pobrania, przygotowane w formacie pdf A5 i A4 wysokiej jakości. Wystarczy wydrukować na domowej drukarce, w punkcie ksero lub drukarni.
Kartki można wydrukować na grubszym papierze, wystarczający będzie o gramaturze 180, zalecany 200-250 gram. Kartki są jednostronne, na drugiej stronie można wpisać życzenia. Dla lepszego efektu, wydrukowaną kartkę można nakleić na kolorowy podkład, pojedynczy lub składany.

Wszystkie grafiki są do użytku prywatnego, niekomercyjnego, nie wyrażam zgody na ich sprzedaż.

Jeśli spodobał Wam się mój pomysł, podzielcie się tym w komentarzu. Będzie mi miło, jeśli oznaczycie Fabrykę na zdjęciach #fabrykamałegodizajnu

Zapraszam również do śledzenia fanpejdża i profilu na instagramie, tam zawsze będziecie na bieżąco z nowymi wpisami na blogu i prezentami do pobrania.

Miłej zabawy
KaśKa

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl